wtorek, 13 lipca 2021

Alan Jones Diabeł x2

 
Dwie minipowieści o tematyce diabelskiej od polskiego autora dopiero wchodzącego na rynek literacki Alana Jonesa, wydane przez Ridero.
 

Diabelskie historie”

Diabelskie historie są okraszone makabrą, satyrą i rozpustą. Na ostatnim Zebraniu Diabłów określono zadania na najbliższy czas, czyli zahamowanie rozwoju technologii i powrotu do czasów ciemności. Jest to diabelnie zabawna, pełna perwersji, krwawych zawrotów głowy, opowieść, o tak ważnych sprawach, jak równowaga Zła i mniejszego Zła. Natomiast historia - Narodziny Diabła i Upadły Anioł, pokazują jak to wszystko się zaczęło. Kto zapoczątkował ten proces i jak przemycił na nasz ziemski grunt.

https://ridero.eu/pl/books/diabelskie_historie/

 

Wrota Piekieł”

Wrota Piekieł to horror przygodowy w piekielnie soczysto, humorystycznym wydaniu. Pewien Diabeł i jego przyjaciółka Vera, która jest robotem, oraz zwykły facet zamieniony w Kruka, przemierzają Piekło, które wygląda zupełnie inaczej, niż można się spodziewać. Spotkania z nieczystymi bestiami spowodują kołatanie przedsionków i pozwolą rozerwać się szatańsko. Autor zdaje relację, mało gościnnej, ale jednak barwnej czarciej krainy, z całą jej kulturą i obyczajami, kreśląc niezwykły wizerunek tworzących je demonów.

https://ridero.eu/pl/books/wrota_piekiel/

 

Źródło: materiały od autora, Alana Jonesa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz