poniedziałek, 24 września 2012

Zapowiedź wydawnicza

Za kilka dni (najprawdopodobniej 26 września) nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc ukaże się kolejna powieść Jacka Ketchuma pt. „Rudy”, która została zekranizowana w 2008 roku. Bonusowo w tomie znajduje się również minipowieść Ketchuma pt. „Prawo do życia”. Więcej informacji wraz z szokującym fragmentem tutaj.

8 komentarzy:

 1. Czekam na tę książkę z ogromną niecierpliwością. Ketchum, to jeden z moich ulubionych pisarzy grozy, więc myślę, że i tym razem się nie zawiodę.

  OdpowiedzUsuń
 2. masakra. znając twórczość ketchuma aż boję się sięgnąć, choć czytałam, że genialna jest ta książka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Film na pewno jest świetny, jak dla mnie - widziałam i bardzo mnie poruszył, więc jest spora szansa, że książka fabularnie również przypadnie mi do gustu:)

   Usuń
 3. W sumie to boję się tej książki. Nie wiem, czy będę ją kiedyś czytał. Szykuje się bardzo duży ładunek emocjonalny...

  OdpowiedzUsuń
 4. a będziesz pisać recenzję tej książki, bo nie wiem, czy kupować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Naprawdę nie wiem - to zależy od mojego wolnego czasu. Pierwszeństwo mają książki od wydawnictw, ale jeśli dam radę w międzyczasie przeczytać tę pozycję to postaram się coś skrobnąć. Ale niczego nie obiecuję.

   Usuń
  2. no w sumie, rozumiem. ale pewnie książkę przeczytasz. ty byś ketchuma nie przeczytała? więc napisz chociaż jak uda ci się przeczytać czy warto kasę na nią wydawać ok?

   Usuń
  3. No ok, tyle chyba mogę obiecać:) Aczkolwiek nie wiem, kiedy ją przeczytam - kupię na dniach, ale jak na razie będzie musiała czekać w dłuuugiej kolejce na przczytanie. W każdym razie dzięki za zaufanie, które szczerze mówiąc troszkę mnie przeraziło - nie chciałabym, żebyś trafił/a na różnicę gustów i jeśli mi się spodoba kupił/a tę książkę i później żałował/a. Dlatego, proszę, w razie czego weź poprawkę na różnicę gustów.

   Usuń