wtorek, 8 października 2013

Zapowiedź „Eliza Graves” (2014)


Rzecz dosyć niesłychana – za wszystkich zapowiedzianych na 2014 rok filmów grozy moje zainteresowanie wzbudził nie jak zwykle jakiś horror tylko thriller. Reżyser „Dziewiątej sesji”, Brad Anderson planuje opowiedzieć mroczną historię o absolwentce szkoły medycznej podejmującej pracę w zakładzie dla umysłowo chorych, w którym władzę przejmują pacjenci. W roli tytułowej wystąpi jedna z moich ulubionych aktorek, Kate Beckinsale, a partnerować jej będzie Jim Sturgess. Nie pozostaje nic innego, jak czekać z niecierpliwością na ten dobrze zapowiadający się dreszczowiec i mieć nadzieję, że premiera (jak to zwykle w Hollywood bywa) nie przesunie się w latach.  

10 komentarzy:

 1. Ja już przestałam zwracać uwagę na daty premier:) Jeżeli jakiś film wpadnie mi w oko to czekam i mam nadzieję, że się z projektu nie wycofają. Buffy, dorwałaś już egzemplarz "Doktor sen"?
  Ilsa

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami thrillery są lepszym straszakiem od niektórych słabych horrorów, dlatego tak lubię je oglądać. Co do powyższej produkcji zapowiada się całkiem interesująco, ale poczekam na premierę i jej pierwsze recenzje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też jestem ciekaw tego filmu. Brad Anderson to gośc z potencjałem. To będzie swobodne nawiązanie do ' System of dr. Tarr ant professor Feather' E.A. Poe.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój chłopak też lubi Kate Beckinsale, więc na pewno ucieszy się na wieść o tym filmie. Mnie samą fabuła też zainteresowała :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A zwiastun (i teaser, najpierw teaser!) Under The Skin ze Scarlett Johannson widziałaś?

  I widzę, że nie tylko ja nie mam jeszcze Doktora Sen. Pocieszające.

  OdpowiedzUsuń
 6. Z filmów Brada Andersona widziałem tylko "Mechanika" (2004). Moim zdaniem świetny, intrygujący i szalony thriller z wybitną rolą Christiana Bale'a.

  OdpowiedzUsuń
 7. Są już napisy, zapewne niebawem obejrzysz, co? ;)

  OdpowiedzUsuń