sobota, 14 stycznia 2012

Zapowiedź wydawnicza

Wydawnictwo Replika zaprezentowało już nam okładkę najnowszej powieści Jacka Ketchuma pt. "Potomstwo" (sequela "Poza sezonem"), której polska premiera ma nastąpić już wkrótce.
Muszę przyznać, że Replika wykazała się ogromną odwagą umieszczając na okładce zakrwawione niemowlę. Pytanie tylko: czy nasz konserwatywny kraj jest na to gotowy? Jeśli o mnie chodzi to okładka bardzo przypadła mi do gustu, za co brawa należą się panu Wojciechowi Janowi Pawlikowi, który ją zaprojektował. Pozostaje nam tylko czekać na najnowsze w Polsce dzieło Jacka Ketchuma!


Recenzja ekranizacji powieści tutaj

6 komentarzy:

 1. Na pewno nie dla mnie. Chyba czasami jestem jednak konserwatywna albo zwyczajnie nie daję rady.
  Taka "matka Polka" ze mnie czasami Buffy.....
  Miłego wieczoru - mam na dziś "Oczy Julii" do obejrzenia. Pozdrawiam. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :) ogólnie fajowy bloczek
  Zachęcam wszystkich !
  Artykuł o tobie :)
  Jeżeli chcesz, aby jeden z takich artykułów był o Tobie to napisz na : paulina_mrr@interia.pl
  Na pewno odpiszę!
  Jest tylko jeden warunek : musisz napisać o tym artykule, lub dodać do niego link na swoim blogu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za miłe słowa:) Na razie wstrzymam się z artykułem na mój temat, bo nie chcę zanudzić czytelników Twojego bloga - na pewno znajdą się bardziej interesujące osoby do przeprowadzanych przez Ciebie wywiadów:)
  Ale dziękuję za propozycję.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niestety należę do osób które oceniają książkę po okładce. Wszystkie książki Ketchuma mają średnie okładki, które mnie nie zachwycają, natomiast ta którą pokazałaś wydaje się rewelacyjna! Na pewno sięgnęłabym po tą książkę nawet jeśli byłaby nieznanego autora. Mam nadzieję, że zostanie wydana właśnie w takiej formie.

  OdpowiedzUsuń