środa, 11 stycznia 2012

Głosowanie

Zostały cztery dni do końca głosowania. Jeśli ktoś jeszcze nie oddał swojego głosu to jest to najlepszy moment na nadrobienie zaległości:) Bardzo dziękuję wszystkim, którzy oddali już swoje głosy oraz proszę osoby, które wymieniły filmy niezgodne z regulaminem głosowania, aby poprawiły swoje typy. Poniżej jeszcze raz przybliżam zasady: Pod uwagę będą brane jedynie głosy, które spełniają następujące warunki: muszą to być TRZY horrory, których premiera przypada od 1 stycznia 2001 roku do 31 grudnia 2010 roku. Jeśli ktoś wpisał mniej lub więcej niż trzy filmy lub wpisał filmy nie będące horrorami lub wpisał filmy, których premiera nie mieści się w podanym przedziale czasowym jego głosy nie będą brane pod uwagę. Bardzo proszę o poprawienie takich głosów.
Zapraszam do głosowania!

8 komentarzy:

 1. Droga bez powrotu
  Zejście
  Teksańska masakra piłą mechaniczną

  Wszystkie to horrory? jak nie to poprawię

  OdpowiedzUsuń
 2. I Spit on Your Grave 2010
  The Uninvited 2009
  Shaun of the Dead 2004


  Jak nie może być horror-komedia to zamiast Wysypu poproszę wrzucić Decent 2005.

  Prawdę mówiąc to zamiast pierwszych dwóch pozycji mógłbym wpisać ok. 10 równie dobrych filmów. Szkoda, że nie można wpisać więcej bo dużo tytułów się nie pojawi w głosowaniu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. 1. Nieproszeni goście
  2. Teksańska Masakra piłą mechaniczną
  3. The Ring

  OdpowiedzUsuń
 4. Horrory komediowe również mogą być:) Wiem, że trzy horrory z tak długiego przedziału czasowego to trochę mało, ale właśnie chodzi o to, żeby spróbować się ograniczyć do tylko tych subiektywnie najlepszych:)
  Dziękuję za głosy i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. 1.Jestem Legendą
  2.Wrota do piekieł
  3.Droga bez powrotu

  OdpowiedzUsuń
 6. Sierociniec
  Mgła (na podstawie Stephena Kinga)
  Naznaczony

  Choć niestety bardzo niewiele dobrych horrorów powstało w tym przedziale czasowym, kino niestety z uporem maniaka zasypuje nas gniotami :(

  IZOLDA

  OdpowiedzUsuń
 7. GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE
  DZIĘKUJĘ ZA GŁOSY

  OdpowiedzUsuń