niedziela, 15 lipca 2012

Zabawa z nagrodami

Czas na wakacyjną zabawę. Do końca wakacji proszę o przesyłanie na maila buffy1977@wp.pl tytułu swojego ulubionego filmowego horroru wraz z krótkim (bądź długim) uzasadnieniem, dlaczego akurat ten, a nie inny film grozy wywarł na Was szczególne wrażenie. 1 września twórcy moim zdaniem najlepszych tekstów dostaną maila zwrotnego z prośbą o podanie adresu, na który prześlę nagrody. Wszystkie teksty (jeśli zabawa wypali) zostaną opublikowane w zestawieniu na blogu, więc proszę każde zgłoszenie opatrzyć nickiem bądź pełnymi personaliami. Zapraszam do wspólnej zabawy i z góry dziękuję za zgłoszenia!

Zestawy nagród, które zostaną rozlosowane wśród zwycięzców:
1 Zestaw: DVD z filmem "Hellraiser" + książka Williama Petera Blatty'ego "Egzorcysta"
2 Zestaw: książka Stephena Kinga "Cztery pory roku" +  książka Williama Petera Blatty'ego "Egzorcysta"
3 Zestaw: cykl książek Laurell K. Hamilton („Pocałunek ciemności”, „Pieszczota nocy”, „Dotknięcie mroku”).
Sponsorem dwóch książek pt. "Egzorcysta" jest wydawnictwo:
Sponsorem trzech książek Laurell K. Hamilton jest wydawnictwo:

UWAGA: Jeśli komuś będzie koniecznie zależało na którymś konkretnym zestawie, proszę zaznaczyć to w zgłoszeniu - wezmę takie życzenia pod uwagę przy rozdzielaniu nagród.

16 komentarzy:

 1. świetny pomysł już wysłałem swoje zgłoszenie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Nagród najprawdopodobniej będzie więcej. Zaglądajcie tutaj, bo jeszcze mogę coś atrakcyjnego dołożyć:)

   Usuń
 2. To już najprawdopodobniej wszystkie nagrody. Gdyby ktoś, kto wysłał już zgłoszenie zdecydował się jednak na inny zestaw to proszę o wysłanie drugiego maila z informacją o zmianie decyzji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Umieściłam informację o konkursie u siebie na blogu, nad odpowiedzią myślę (tzn, wiem co napisać,kombinuję tylko JAK to zrobić) :D
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O dziękuje bardzo! Jestem naprawdę ogromnie wdzięczna - gdybyś w przyszłości potrzebowała jakiejś reklamy to daj znać, bo z przyjemnością się odwdzięczę.
   Również pozdrawiam!

   Usuń
 4. Serio opublikujesz wszystkie teksty? Fajnie, z chęcią poczytam. Ale mam nadzieję że obelgi trollów nie będą publikowane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, żadna wulgarna, czy złośliwa treść pod adresem autorów owych tekstów nie zostanie opublikowana.

   Usuń
 5. Mroczne thrillery z mordercami typu "Siedem", czy "Milczenie owiec" również będą uznawane.

  OdpowiedzUsuń
 6. To i ja spróbuje swoich sił. Kto wie może się poszczęści?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj ponownie. Wysłałam Ci moją skromną recenzję. Mam nadzieję, że dotarła. Zrobiłam Ci też reklamę na moim nowo powstałym blogu: http://horrorsandscaryshits.blox.pl/html

  Pozdrawiam,
  Ilsa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No proszę - i mam kolejny blog do podczytywania:) Bardzo dziękuję za reklamę! Link do swojego bloga znajdziesz tutaj w ulubionych w dziale "Linki". I oczywiście, gdybyś kiedyś potrzebowała jakiejś reklamy to wal śmiało:)
   Pozdrawiam!

   Usuń
 8. Odpuszczę sobie, bo pewnie posypią się teksty z masą "mądrych, skomplikowanych słów", a ja nie jestem w tym dobry. Jednak bardzo podoba mi się pomysł i czekam na zestawienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz, ja mam trochę inne preferencje odnośnie takowych tekstów. Choć sama staram się pisać bezduszne recki (gdybym pokusiła się o większe emocje to pewnie tylko bym się zbłaźniła) wolę czytać swego rodzaju "wynurzenia emocjonalne". Dla mnie emocje są o niebo ważniejsze od aspektów technicznych. Ale chyba jestem w tym w mniejszości:) Tak więc śmiało możesz ryzykować. Nagromadzenie mądych słów nie będzie głównym kryterium oceniania nadesłanych tekstów. Wystarczy prawda.

   Usuń