sobota, 18 maja 2013

„ZOMBIEFILIA”

Pierwsza Polska Antologia o Zombie – w darmowym e-booku!
Chcecie przeżyć noc, świt i dzień żywych trupów skumulowane w jednej książce? Przedstawiamy Wam "Zombiefilię" - pierwszą w Polsce antologię o zombie. Od mrocznych i śmiertelnie poważnych opowieści z nieumarłymi w roli głównej, aż po absurdalne twory z pogranicza bizarro.
Staramy się sprezentować czytelnikom coś, czego jeszcze dotąd w naszym kraju nie było - zbiór opowiadań o żywych trupach, który czasem przeraża, czasem smuci, czasem bawi, a czasami zwyczajnie zapiera dech w piersiach. I to w formie całkowicie darmowego e-booka!
Już w tej chwili dołączyli do nas tacy pisarze jak Dawid Kain, Magdalena Kałużyńska, Krzysztof T. Dąbrowski, Grzegorz Gajek, czy Sylwia Błach. Możemy także zdradzić, że wkrótce ujawnione zostanie nazwisko naszego GOŚCIA SPECJALNEGO - pochodzącego zza oceanu mistrza niezwykłych opowieści, który postanowił wesprzeć nasz zbiór swoim wyjątkowym tekstem.
Więcej informacji już niebawem, a zainteresowanych zachęcamy do polubienia naszej strony facebookowej, gdzie będziemy na bieżąco publikować aktualne newsy o nadchodzącej publikacji.
Nasz Facebook tutaj
Zapraszamy!
Organizatorzy antologii „Zombiefilia”.

8 komentarzy:

 1. Miałem wziąć udział w konkursie do tej antologii, ale nie wyrobiłem się z tekstem:( To znaczy, termin jeszcze trwa, ale raczej już nic z tego nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo chętnie sięgnę po tę antologię. Trzeba wspierać naszych rodzimych twórców, którzy ostatnio spisują się na medal :-) Czytałaś może "Gorefikacje" Buffy? Bo jestem ciekawa bardzo Twojej opinii...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie czytałam - najpierw muszę się zebrać i sobie to wydrukować, bo nie preferuję czytania e-booków. Szkoda, że nie wydali tego w wersji papierowej:/

   Usuń
 3. Osobiście bardzo się cieszę, że w Polsce są organizowane tego typu przedsięwzięcia. Już zacieram ręce na tę antologię;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie poczytam te antologię, tym bardziej, że do ściągnięcia jest za darmo :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobnie jak Simon miałem zamiar wziąć udział, nawet miał już podstawowy zarys opowiadania, jednak nie mogłem wymyślić jakiegoś ciekawego zakończenia. Ciekawego to znaczy sensownego, będącego jakimś logicznym rozwinięciem treści właściwej a nie tylko zwykłą próbą szokowania (jak np zrobił to "Rob Kayman" w antologii 13 ran, co do imienia i nazwiska w cudzysłowie - prawie pewne jest to, że jest to tylko pseudonim innego pisarza). Wiem, że w opowiadaniach (zwłaszcza tych polskich) to jakiś standard, ale mnie osobiście to nie satysfakcjonuje.

  eBook jednak na 100% sprawdzę, podobnie jak Gorefikacje, Nową i inne darmowe polskie antologie z których poziomu zwykle i tak nie jestem zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam zombie, więc gorąco kibicuję tej publikacji. Co prawda sama raczej nic nie napiszę, ale z chęcią przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń