wtorek, 20 maja 2014

"Odd Thomas: Pogromca zła" - polska premiera ekranizacji bestsellera Deana Koontza

Już od 20 maja w Kinie Internetowym Cineman.pl będzie można zobaczyć film "Odd Thomas: Pogromca zła" z Willemem Dafoe, Antonem Yelchinen i Addison Timlin. Film zrealizowany przez twórców "Mumii" dostępny jest po raz pierwszy w Polsce wyłącznie w ofercie Super Premium VOD.

"Odd Thomas: Pogromca zła" to opowieść o młodym kucharzu, który posiada niezwykły dar umożliwiający mu kontakty ze światem zmarłych. Pewnego dnia odkrywa tajemniczy portal, przez który przenikają do miasta upiorne monstra. Tylko Odd może uchronić mieszkańców miasteczka przed prawdziwą apokalipsą, którą zamierza zgotować im armia demonów.

Film powstał na motywach pierwszej części bestsellerowej serii powieści o Oddzie Thomasie autorstwa jednego z czołowych twórców thrillerów - Deana Koontza. Jego książki zostały przetłumaczone na 38 języków, a 13 powieści trafiło na listę bestsellerów "New York Timesa". Kolejne wydania przygód Odda sprzedały się na świecie w nakładzie przekraczającym 20 milionów egzemplarzy.

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Stephen Sommers ("Mumia", "Van Helsing", "Król Skorpion"). Jako Odd Thomas wystąpił Anton Yelchin, znany z roli Chekova w pełnometrażowym remake'u serialu "Star Trek" i jego sequelu "W ciemność: Star Trek". Yelchin wcielił się także w postać Kyle'a Reese'a w piątej części Teminatora ("Terminator: Ocalenie"). Towarzyszy mu Addison Timlin, której talent aktorski można podziwiać w serialu "Californication". W filmie zobaczymy również dwukrotnie nominowanego do Oscara Willema Dafoe ("Nimfomanka", "Spiderman"), który tym razem wciela się w postać szeryfa.

Już od 3 czerwca w wyjątkowej ofercie Super Premium VOD na Cineman.pl zostaną udostępnione dwie kolejne premiery. Pierwsza propozycja to pełen zaskakujących zwrotów akcji thriller "Feralna noc" z Johnem Cusackiem i Robertem De Niro w rolach głównych. Drugim premierowo udostępnionym tytułem będzie historia niezwykłego romansu - film "Oblicze miłości" z rewelacyjnym duetem aktorskim: Annette Bening i Edem Harrisem. Każdy z filmów użytkownicy serwisu będą mogli zobaczyć jeszcze przed polską premierą DVD, również w jakości HD.

 
Źródło: Informacja otrzymana od
www.cineman.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz