czwartek, 28 maja 2020

Zapowiedź: „Nieobliczalny”


Russell Crowe, zdobywca OSCARA za rolę w słynnym „GLADIATORZE”, tym razem w roli człowieka, którego nie chcielibyście spotkać na ulicy.

Scenariusz współtwórcy takich klasyków gatunku jak „RED EYE” i „NIEPOKÓJ”.

Film porównywany do słynnego „UPADKU” z Michaelem Douglasem.

Czuje się skrzywdzony, niewidzialny, wyrzucony poza nawias społeczeństwa. Od lat narasta w nim gniew i frustracja, chęć odwetu, który byłby też krzykiem rozpaczy. Dziś przeleje się czara goryczy.


„NIEOBLICZALNY” obudzi kina już 10 lipca.
Polski zwiastun:

Tego ranka Rachel jest już spóźniona do pracy, a przedzieranie się przez zakorkowane miasto to prawdziwa walka z czasem. Wszyscy kierowcy wokół są sfrustrowani i wzburzeni, ale jeden z nich jest tykającą bombą. Przepełniony gniewem i nienawiścią do świata, kipiący rządzą wymierzenia sprawiedliwości za wszystkie swoje nieszczęścia, tylko czeka na znak od losu. Gdy Rachel zatrąbi na niego na światłach, nieznajomy ruszy za nią w pogoń, gotowy dać jej bolesną lekcję. To co zaczęło się jak uliczna sprzeczka, wkrótce zmieni życie Rachel i jej bliskich w krwawą walkę o przetrwanie z człowiekiem, który nie ma już żadnych hamulców.

NIEOBLICZALNY
(Unhinged)
PREMIERA: 10 LIPCA 2020
Reżyseria: Derrick Borte
Obsada: Russell Crowe („Gladiator” - OSCAR, „Piękny umysł”, „Na cały głos” – serial, „Informator”, „Tajemnice Los Angeles”, „Równi goście”), Caren Pistorius („Gloria Bell”, „Światło między oceanami”, „Slow West”), Jimmi Simpson („Czarne lustro” - serial, „Tajemnice Silver Lake”, „Westworld” - serial)
Gatunek: thriller
Produkcja: USA 2020
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

Źródło: wszystkie materiały od Rabbit Action Sp. z o.o. i Monolith Films

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz