czwartek, 12 marca 2015

Współpraca z Horror Online


Zawiązałam współpracę recenzencką z portalem Horror Online. Każda moja recenzja, która przejdzie weryfikację moderatorów i (jakimś cudem) ukaże się na tej stronie będzie linkowana tutaj (nie będę jej kopiować na bloga). Blog oczywiście nadal będzie funkcjonował.

7 komentarzy:

 1. To wspaniała wiadomość, serdecznie Ci gratuluje!

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje gratulacje:) Może nie często udzielam się w komentarzach, ale na bieżąco staram się czytać Twoje recenzje. I muszę przyznać, że Twoje recki prezentują naprawdę wysoki poziom - są dokładne i rzetelne, więc możesz się nie obawiać moderacji;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję Wam (również za miłe, choć przesadzone słowa), ale jeszcze nie gratulujcie. Zobaczymy, czy sprostam wymaganiom HO;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i trzymam kciuki! Jestem stałym czytelnikiem i Twojego bloga i Horror Online. Czekam na Twoją recenzję na HO typu "pierwsze koty za płoty" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ślicznie dziękuję! Również za regularne odwiedziny bloga;)

   Usuń
 5. Ja również gratuluję. Zasługujesz na to jak nikt inny i mówię to całkowicie szczerze. Nie bywam wprawdzie na Horror Online, ale wierzę, że Twoje ciekawe recenzje na pewno uświetnią zawartość tego serwisu. Jeszcze raz gratulacje!

  CAT
  http://catinthewell.pl/

  OdpowiedzUsuń