środa, 1 lutego 2017

Przegląd horrorów Fest Makabra

Poczuj grozę w najczystszej postaci!
Nowy przegląd horrorów FEST MAKABRA od lutego w kinach.

Już w lutym w polskich kinach pojawi się nowa pozycja obowiązkowa dla wszystkich miłośników horrorów i ekstremalnych doznań. „Lament”, „Zombie express”, „Atak krwiożerczych donatów” i cztery inne filmy w programie przeglądu horrorów FEST MAKABRA! 

FEST MAKABRA to nowy przegląd filmowy o zasięgu ogólnopolskim, prezentujący zagraniczne filmy z pogranicza horroru, thrillera, mrocznego fantasy i czarnej komedii. Większość filmów z programu zostanie wyświetlona w Polsce premierowo i będzie to jedyna okazja do obejrzenia ich na wielkim ekranie. Pierwsza edycja przeglądu filmowego FEST MAKABRA odbędzie się w kinach studyjnych i niezależnych w całej Polsce w lutym i marcu 2017 roku. Organizatorem wydarzenia jest dystrybutor filmów Kino Świat.

W ramach przeglądu FEST MAKABRA polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć po raz pierwszy na dużym ekranie aż 5 wyjątkowych, zagranicznych horrorów: inspirowany prawdziwą historią fiński slasher „Bodom”, absurdalnie zabawny „Atak krwiożerczych donatów”, mroczną „Klątwę Śpiącej Królewny”, inspirowany kultowym zimowym horrorem Johna Carpentera „Coś”, kanadyjski „Pod mroczną górą” i szwedzką czarną komedię „Amerykański burger”. Program imprezy uświetnią dwa głośne hity koreańskiego kina, umieszczane w czołówkach rankingów najlepszych horrorów 2016 roku: „Lament” i „Zombie Express”.
 
Przegląd horrorów FEST MAKABRA odbędzie się w lutym i marcu 2017 roku w wybranych kinach studyjnych i niezależnych.
 

PROGRAM:
Zombie express (2016) reż. Sang-ho Yeon | Korea Południowa
Lament (2016) reż. Hong-jin Na |Korea Południowa
Bodom (2016) reż. Taneli Mustonen | Finlandia
Amerykański burger (2014) reż. Johan Bromander, Bonita Drake | Szwecja
Klątwa Śpiącej Królewny (2016) reż. Pearry Reginald Teo | USA
Atak krwiożerczych donatów (2016) reż. Scott Wheeler | USA
Pod mroczną górą (2014) reż. Nick Szostakiwskyj | Kanada

Więcej informacji:
http://www.festmakabra.pl/
https://www.facebook.com/festmakabra

Źródło: wszystkie materiały podesłane przez Kino Świat Sp. z o.o.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz