wtorek, 19 grudnia 2017

Zapowiedź: „Winchester: Dom duchów”

Mrożący krew w żyłach horror inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w jednym z najsłynniejszych nawiedzonych domów w historii.

Laureatka Oscara Helen Mirren i Jason Clarke w opowieści o wdowie, która płaci przerażającą cenę za grzechy swego męża… lub tak jej się tylko wydaje.

„Winchester: Dom duchów” wejdzie na ekrany kin 9 lutego, przed chwilą premierę w sieci miał polski zwiastun: https://youtu.be/cttlHzGfPuI

To historia najstraszniejszego opętania w historii ludzkości, która fascynuje miliony ludzi na świecie.
Czy legenda o duchach ofiar zabitych z najpopularniejszego karabinu w historii jest prawdziwa?
Wejdź w progi najbardziej znanego i nawiedzonego domu w Ameryce i zgłąb jego mroczne tajemnice.

WINCHESTER: DOM DUCHÓW
(Winchester)
PREMIERA: 9 LUTEGO 2018
Po tragicznej śmierci męża i syna, Sarah Winchester pogrąża się w żałobie i oddala od codziennego życia. Jest przekonana, że jej rodzinę nawiedzają duchy osób, które zostały zabite z broni skonstruowanej przez jej męża, czyli ze słynnego karabinu Winchester. By bronić się przed demonami Sarah zleca budowę niezwykłej posiadłości. Składający się z setek pokoi, skonstruowany jak labirynt, pełen prowadzących donikąd schodów i ślepych korytarzy dom ma być pułapką na duchy. Rodzina Winchester, zaniepokojona stanem zdrowia wdowy wzywa na konsultację słynnego psychiatrę, który ma odwieść kobietę od jej szalonych planów. Wkrótce okazuje się jednak, że Sarah Winchester wcale nie oszalała…

REŻYSERIA: Michael Spierig , Peter Spierig („Daybreakers – Świt”, „Piła Dziedzictwo”, „Przeznaczenie”)
OBSADA: Helen Mirren („Królowa” - OSCAR, „Podróż na sto stóp”, „RED”, „Hitchcock”, „Gosford Park”, „Złota dama” ), Jason Clarke („Everest”, „Wróg nr 1”, „Ewolucja planety małp”, „Wielki Gatsby” )
GATUNEK: horror
PRODUKCJA: USA 2018

Źródło: wszystkie materiały od Rabbit Action Sp. z o.o.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz