środa, 24 października 2018

Halloween w Cineman VOD

W tym roku Halloween na Cineman VOD jest wyjątkowo bogaty w premiery. Miłośnicy kina grozy już mogą zobaczyć następujące filmy: 

Mroczna pieśń
„Mroczna pieśń” to opowieść o kobiecie, która pragnie skontaktować się ze swoim synkiem. Chłopiec został porwany i zabity przez grupę młodych ludzi uprawiających czarną magię. Znajduje i zatrudnia okultystę znającego tajemne rytuały otwierające wrota mrocznego świata. Razem, ryzykując doczesne życie i wolność swoich dusz, rozpoczynają przerażający rytuał.
Film został doceniony na wielu festiwalach i przeglądach horrorów. Autorem scenariusza , a zarazem reżyserem filmu jest Liam Gavin. W rolach głównych wystąpili Steve Oram i Catherine Walker.Devil's Gate
Film tutaj
„Devil's Gate” to nazwa małego miasta w Dakocie Północnej. To właśnie tu zostaje wysłana Daria Francis agentka FBI, która ma rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia mieszkanki miasteczka i jej syna. Podejrzanym numer jeden jest mąż zaginionej, fanatyk religijny Jackson Pritchard. Rutynowo przeszukując farmę podejrzanego agentka Francis i lokalny szeryf dokonują przerażającego odkrycia. Reżyserem i autorem scenariusza filmu jest Clay Staub, a w rolach głównych wystąpili: Amanda Schull znana z serialu "W garniturach", oraz Shawn Ashmore wcielający się w postać Bobby'ego Drake'a w filmowej serii X-men.

 
Night of the Living Deb
 
Po miłej imprezce Deb budzi się w mieszkaniu Ryana, prawdopodobnie najprzystojniejszego mężczyzny w mieście - tak rozpoczyna się akcja „Night of the Living Deb”. Oboje niewiele pamiętają z tego co działo się minionej nocy, a ponieważ Ryan jest zaręczony, chce się pozbyć dziewczyny jak najszybciej. Niestety sytuacja komplikuje się kiedy po opuszczeniu mieszkania okazuje się, że miasto opanował apokaliptyczny atak zombi i tylko oni pozostali normalnymi ludźmi. Ten niezwykle zabawny pastisz horroru nakręcił Kyle Rankin, który w rolach głównych obsadził Marię Thayer i Michaela Cassidy.


Co się wydarzyło w Gracefield
Grupa przyjaciół udaje się na długi weekend do domku letniskowego w Gracefield. Spragnieni odpoczynku i dobrego towarzystwa zamierzają spędzić najfajniejsze krótkie wakacje od kiedy się poznali. Nieoczekiwanie zabawę przerywa dziwny wypadek. Od tego momentu ich sielskie chwile zmieniają się w najgorszy koszmar.


Męczennicy
Film tutaj
Dzieciństwa Lucie lepiej nie wspominać. W wieku 10 lat trafiła do domu, który z pozoru wydałby się idyllicznym schronieniem, jakby stworzonym dla małych dziewczynek. Ale prawda była inna - ten dom to było przerażające miejsce, w którym Lucy przez całe lata była poddawana nieludzkim torturom. 15 lat później, już jako młoda dziewczyna, Lucy wspierana przez swoją przyjaciółkę Annę chce dotrzeć do prawdy o swoich oprawcach i dokonać zemsty.


Witching & Bitching
Gang przebierańców napada na lombard kradnąc ogromne ilości złota. Po napadzie bohaterowie ratują się ucieczką. Policyjna obława jest tuż za nimi i chcąc nie chcąc trafiają do dziwnego opuszczonego budynku w równie dziwnym miasteczku. Okazuje się, że jest to siedziba krwiożerczych czarownic, które chcą zapanować nad światem. Bohaterowie zmuszeni do konfrontacji z wiedźmami stają do nierównej walki z siłami zła.


Hellbenders
Istnieją demony tak straszne, że żaden śmiertelny człowiek nie jest w stanie sprowadzić ich z powrotem do piekła. Jedyne wyjście dla egzorcysty to sprowokowanie demona, a następnie popełnienie samobójstwa, tym samym pociągnięcie go ze sobą do wiecznego potępienia. Tak zostało utworzone zgromadzenie Hellbenders. Grupa elitarnych wysoko przeszkolonych egzorcystów, którzy żyją w stanie ciągłego grzechu tak by móc być gotowym pójść do piekła w każdej chwili. Gdy piekielny demon zwany Black Surtr ucieka do Nowego Jorku z zamiarem otwarcia bram piekieł, członkowie zgromadzenia Hellbendersów muszą wykorzystać każdy gram grzechu do walki z demonem, tym samym ocalić świat przed potępieniem.


The Hollow Child
Samantha, krnąbrna nastolatka, trafia do kolejnej już, nowej rodziny zastępczej. Pewnego dnia jej przyrodnia siostra Olivia znika w pobliskim lesie, a następnie odnajduje się po kilku dniach, pozornie zdrowa i cała. Jednak Sam zaczyna podejrzewać, że osoba, która powróciła z lasu tak naprawdę nie jest jej siostrą. Rozpoczyna śledztwo, które prowadzi ją wprost do odkrycia zła, nawiedzającego miasto od wielu lat...


Bad Trip
Szóstka przyjaciół włamuje się do opuszczonego budynku, w którym mieszkali w dzieciństwie. Łamią zakaz wejścia, montują piracką radiostację i rozpoczynają ostrą imprezę. Kiedy jedna z dziewczyn niespodziewanie znika, przyjaciele rozpoczynają poszukiwania pośród ciemnych zakamarków. Wkrótce przekonują się, że nie są w niej sami.

Czarne pióro
Hellen, córka miejscowego szeryfa, opiekuje się małym Lukasem. Kiedy przychodzi, żeby zostać z chłopcem na noc, mały opowiada dziwne historie. Jest przekonany, że ktoś ukryty w lesie go obserwował, a teraz jest w domu i patrzy na niego z szafy. Hellen początkowo nie zwraca uwagi na opowieści Lukasa. Niestety wkrótce zwykły z pozoru wieczór zamienia się w koszmar.

Źródło: wszystkie materiały od Cineman VOD

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz