środa, 12 lutego 2020

Zapowiedź: „Brahms: The Boy II”


Przerażający nowy rozdział opowieści o tym, że prawdziwe zło ma niewinne oblicze.

Katie Holmes, gwiazda takich filmów jak „BATMAN – POCZĄTEK”, „NIE BÓJ SIĘ CIEMNOŚCI” I „TELEFON” w nowym filmie specjalisty od naszych najbardziej mrocznych koszmarów.

Traumatyczne przeżycie sprawia, że szczęśliwe dotąd życie Lisy, Seana i ich syna Jude’a pogrąża się w kryzysie. Rodzice oddalają się od siebie, a chłopiec przestaje mówić. Nowy dom w malowniczej okolicy daje nadzieję na nowy początek. Lisa i Sean nie podejrzewają jednak, że przeprowadzka to krok w stronę prawdziwego piekła. Gdy Jude odkryje w opuszczonej posiadłości lalkę – chłopca o uroczej twarzy, cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy. Ataki agresji na przemian z krwawymi wizjami, których doświadcza Jude oraz coraz częstsze poczucie obcej obecności w domu, to zwiastuny tego co nadchodzi. Lisa i Sean zaczynają bać się własnego dziecka, ale prawdziwe zło kryje się gdzie indziej. Gdy to zrozumieją, ich życie nie będzie należeć już do nich… 
Czasem pomocna dłoń zaciska się na Twoim gardle.

Zobacz zwiastun: 

BRAHMS: THE BOY II
POLSKA PREMIERA: 28 LUTEGO 2020
REŻYSERIA: William Brent Bell („The Boy”, „Demony”) 
OBSADA: Katie Holmes („Batman - Początek”, „Cudowni chłopcy”, „Jack i Jill”, „Nie bój się ciemności”, „Telefon”), Ralph Ineson („Strażnicy Galaktyki”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, „Player One”, „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”), Owain Yeoman („Snajper”, „Troja”)
 GATUNEK: horror 
PRODUKCJA: USA 2019 


Źródło: wszystkie materiały od Rabbit Action Sp. z o.o. oraz Monolith Films

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz