wtorek, 25 lutego 2020

Zapowiedź: „Spirala: Nowy rozdział serii Piła”


Producenci kultowej PIŁY przedstawiają nowy wymiar przerażającej serii.

Reżyser trzech części słynnego cyklu w zupełnie nowy, ale nawiązujący do oryginału sposób, opowiada o psychopacie, który wymierza sprawiedliwość w jeszcze bardziej okrutny i krwawy sposób.

CHRIS ROCK ujawnia zaskakujące aktorskie oblicze, a SAMUEL L. JACKSON nie przebiera w słowach w filmie, który już od premiery pierwszego zwiastuna porównywany jest do wybitnego SIEDEM. 

SPIRALA: NOWY ROZDZIAŁ SERII PIŁA wejdzie na ekrany kin 15 maja 2020 roku. 

Młody arogancki detektyw Ezekiel „Zeke” Banks i jego nowy policyjny partner prowadzą śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości Zeke, nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, że nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi…

SPIRALA: NOWY ROZDZIAŁ SERII PIŁA 
(Spiral: From the Book of Saw) 
POLSKA PREMIERA: 15 MAJA 2020 roku 

Polskie zwiastuny:


Reżyseria: Darren Lynn Bousman („Piła II”, „Piła III”, “Piła IV”) 
Obsada: Chris Rock („Jak urodzić i nie zwariować”, „Nie zadzieraj z fryzjerem”, „A.I. Sztuczna inteligencja”, „Zabójcza broń 4”), Samuel L. Jackson („Avengers: Koniec gry”, „Bodyguard zawodowiec”, „Pulp Fiction”, „Glass”, „Gwiezdne wojny: Skywalker”, „Shaft”, „Django”), Max Minghella („The Social Network”, „Idy marcowe”, „Opowieść podręcznej” - serial), Marisol Nichols („Riverdale”- serial, „24 godziny” - serial) 
Gatunek: horror 
Produkcja: USA 2020 
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films 

Źródło: wszystkie materiały od Rabbit Action Sp. z o.o. oraz Monolith Films

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz