środa, 5 lutego 2014

Nowy bezpłatny magazyn


Kulturalna Szafka ruszyła z nowym projektem integracji blogowej. Dotychczas prowadzili jedynie fanpage, na którym codziennie publikowali nowinki ze świata blogosfery. Ale właśnie rozszerzyli współpracę z blogerami na prasę. Pierwszy numer ich bezpłatnego magazynu, w którym znajdziecie wybrane artykuły z blogów można nabyć bezpłatnie w formie papierowej bądź elektronicznej tutaj.

Zapraszam do lektury magazynu, w którym znajdziecie również mój tekst.

4 komentarze:

 1. Fajny wygląd, stylizowany na oldschoolowy. Chciałbym mieć wydanie papierowe, ale będę musiał zadowolić się plikiem PDF :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Piotrze - z oczywistych względów nie możemy sobie pozwolić na przekazanie wszystkim wersji papierowej stąd wersja PDF. Jeśli jednak komuś bardzo zależy to osoba chętna do uzyskania wersji papierowej w ilości jednej sztuki musi zapłacić przelewem na konto fundacji 6 zł, celem pokrycia kosztów pakowania i przesyłki, do 5 szt. 12 zł, a do 10 szt. 20 zl.

   Chętnie zaproponujemy rownież wolontariat, polegający na tym, że osoba chętna, aby otrzymywać wydania KulSzafki podpisuje z Fundacją umowę wolontariatu, w ramach której będzie zobowiązana do pozyskania miejsc, w których KulSzafka będzie mogła byc wyłożona. Pozdrawiam serdecznie (kontakt - remek@klubszafa.pl)

   Usuń
 2. Gratuluję obszernego materiału (lub Buffteriału :), który został zamieszczony w magazynie. Może zintegrowany się nie czuję ^^, ale ...... zawsze to miło że ktoś podjął inicjatywę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję tekstu - zasługuje na zamieszczenie w takim magazynie, bo jest ciekawie napisany (czytałem co prawda na blogu, ale z chęcią go sobie odświeżę czytając pisemko). Co do samego magazynu - myślę, że to świetna sprawa, bo daje możliwość nie tylko poznania nowych blogów, ale również wiele ciekawych artykułów. Polecę znajomym, którym blogi kojarzą się tylko i wyłącznie z beznadziejnym laniem wody. Będą mile zaskoczeni:)

  OdpowiedzUsuń