czwartek, 18 czerwca 2015

„Twarz anioła” od jutra w kinach!


Jutro do kin wejdzie „Twarz anioła” – film inspirowany słynnym procesem Amandy Knox. Skazana za morderstwo na 28 lat więzienia Amerykanka po ośmiu latach walki sądowej została uniewinniona. Dziś mieszka w rodzinnym Seattle. Podjęła pracę w lokalnej gazecie, zaręczyła się ze swoim chłopakiem. Jednak media i internauci wciąż nie pozwalają jej normalnie żyć. Zbliżająca się premiera filmu podsyciła niesłabnące zainteresowanie jej osobą.

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że będzie musiała odroczyć planowany ślub, ze względu na falę śmiertelnych pogróżek. Zamiast przygotowań do wesela, zapisała się na kurs samoobrony.
 
W sieci pojawił się też filmik, na którym widać Amandę Knox śpiewającą w nowojorskim barze karaoke utwór „Zombie” The Cranberries. Media natychmiast wychwyciły tekst piosenki. „What’s in your head, Foxy Knoxy?” ("Co jest w Twojej głowie Foxy Knoxy?") – pisali dziennikarze Daily Mail, sugerując, że kobieta śpiewa o swoich własnych obsesjach. „Śpiewała o śmierci z takim zapałem, jak śpiewa ktoś, kto właśnie uniknął dożywotniej kary więzienia za morderstwo“ – skomentował jeden z blogerów. „Twarz anioła” wejdzie do kin już jutro.

ZOBACZ: AMANDA KNOX ŚPIEWA ZOMBIE (tutaj)
ZOBACZ: „TWARZ ANIOŁA” KULISY FILMU I PRAWDZIWEJ HISTORII (tutaj)

Źródło: tekst i inne materiały podesłane przez dystrybutora http://bestfilm.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz