niedziela, 27 listopada 2016

Zapowiedzi VOD

Atak tyrolskich zombie”

Premiera VOD: 30 grudnia 2016 roku
Gatunek: horror, komedia
Produkcja: Austria, 2015
Reżyseria: Dominik Hartl
Polski zwiastun: tutaj

Uhonorowany nagrodą publiczności na prestiżowym festiwalu filmów fantastycznych Fantaspoa bezkompromisowy horror komediowy w stylu „Wysypu żywych trupów” i „Martwicy mózgu”. 
 
Steve jest młodym profesjonalnym snowboardzistą, który wskutek głupiego żartu mającego miejsce podczas sesji zdjęciowej, zostaje uwięziony na szczycie góry razem z dziewczyną Branką i kumplem Joshem. Schronienie znajdują w pobliskiej gospodzie, tym razem wyjątkowo gwarnej z powodu hucznej imprezy wydanej na cześć najdłuższej nocy w roku. Zdarzenia przybierają coraz tragiczniejszy obrót, gdy okazuje się, że prowadzący naukowe eksperymenty miejscowy przedsiębiorca uwalnia śmiertelnie niebezpieczną substancję, zmieniającą miejscowych pijaczków w krwiożercze zombie. W przetrwaniu epidemii tyrolskich nieumarłych, trojgu pechowcom pomoże umiejętność, której nie posiadają zombie - jazda na snowboardzie.

Źródło: wszystkie materiały podesłane przez Kino Świat Sp. z o.o.

 
Włamywacz”

Premiera VOD: 9 grudnia 2016 roku
Gatunek: horror, thriller
Produkcja: USA, 2016
Reżyseria: Travis Zariwny
Polski zwiastun: tutaj

Louise Linton ("The Power of Few") oraz Moby w klimatycznym filmie, którego akcja rozgrywa się w centrum szalejącego sztormu.
 
O tej porze roku Oregon nawiedzają groźne sztormy. Młoda wiolonczelistka Elizabeth postanawia spędzić spokojny weekend w domowym zaciszu. Zaszywa się w swojej oazie bezpieczeństwa i spokoju, odgradzając się od szalejącej wokół burzy. Wkrótce jednak dziewczyna zaczyna mieć wrażenie, że ktoś ją obserwuje, ktoś dotyka jej rzeczy… Elizabeth nie wie, że nie jest pierwszą ofiarą szalonego prześladowcy.
 
Źródło: http://www.cineman.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz