środa, 6 stycznia 2016

Zapowiedź: „Dziewczyna z pociągu"


Każdego dnia dokładnie o 8.04 wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Londynie. Każdego dnia spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Obserwuje. Rachel to bohaterka bestsellerowej powieści Pauli Hawkins „Dziewczyna z pociągu”. Ta samotna, uzależniona od alkoholu kobieta podczas podróży zaczyna obsesyjnie podglądać pewną parę i snuć ich wymyśloną historię. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia…

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z ekranizacji światowego bestsellera. W tytułowej roli zobaczymy Emily Blunt, która ma już na swoim koncie kilka trudnych ról, ostatnio zachwyciła krytyków udziałem w filmie „Sicario”. Jednak jak sama przyznaje to udział w „Dziewczynie z pociągu” był dla niej największym wyzwaniem aktorskim, z jakim kiedykolwiek musiała się zmierzyć. „Moja bohaterka to zniszczona życiem kobieta. Podoba mi się ta historia - opowiada o pewnej obsesji, samotności, potrzebie podglądania i o tym, że nie wszystko jest takie, jakie widzimy.” - komentuje swój udział w produkcji Blunt. W filmie występują także Rebecca Ferguson, Edgar Ramirez, Luke Evans i Justin Theroux. Reżyserem „Dziewczyny z pociągu” jest Tate Taylor („Służące”, „Get on Up”), a premiera filmu zaplanowana jest na jesień 2016.

Źródło: materiały podesłane przez Rabbit Action Sp. z o.o.

4 komentarze:

 1. Ciekawa jestem jak wypadnie ekranizacja. Jak przypuszczam, nie jest łatwo oddać na ekranie myśli i obsesję głównej bohaterki. Na pewno obejrzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałam o książce, ze ponoć jest naprawdę dobra. Mam nadzieje, że równie dobra będzie ekranizacja.
  ozdrawiam i zapraszam:
  http://kruczegniazdo94.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurde, czekam. Blunt jest bardzo dobrą aktorką i jeśli angażuje się w jakąś produkcję to z pewnością będzie dobry film.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mogę się doczekać, książka była świetna. ;)
  Do tego Blunt w roli głownej, ah!

  OdpowiedzUsuń