czwartek, 16 maja 2024

Zapowiedź: „Egzorcyzm”

 
Czy to opętanie przez demona, czy powrót do dawnych nałogów? Russell Crowe w nowym horrorze „Egzorcyzm” to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie.

Tego lata będziemy się mogli bać! „Egzorcyzm” to nowy film producenta „Halloween” i twórcy serii „Krzyk”. W główną rolę Anthony’ego Millera brawurowo wcielił się zdobywca Oscara Russell Crowe.

Egzorcyzm” w kinach już od 21 czerwca 2024

Plakat filmu. „The Exorcism” 2024, Miramax, Outerbanks Entertainment

O filmie: O tragediach w trakcie zdjęć do klasyków horroru „EGZORCYSTA” i „OMEN” krążą legendy. Ale prawda jest znacznie bardziej przerażająca….
Anthony Miller (Russell Crowe) jest aktorem, który przyjmuje rolę w horrorze mimo plotek, że nad produkcją wisi klątwa, a poprzedni kandydat do roli popełnił samobójstwo. Dla niego ma być to nowe otwarcie w karierze i szansa na odbudowanie relacji z dorosłą córką Lee (Ryan Simpkins). Anthony stara się jak najgłębiej wniknąć w graną postać, co wkrótce odbija się na jego psychice. Przerażona niepokojącym zachowaniem ojca, Lee podejrzewa, że wrócił on do dawnego nałogu. Prawda okazuje się jednak znacznie gorsza. Wszystko wskazuje na to, że Anthony został opętany przez demona.

Zobacz zwiastun:  

Kadr z filmu. „The Exorcism” 2024, Miramax, Outerbanks Entertainment

Kadr z filmu. „The Exorcism” 2024, Miramax, Outerbanks Entertainment

Reżyseria: Joshua John Miller

Obsada: Russell Crowe („Gladiator” - OSCAR, „Informator”, „Piękny umysł”, „Na cały głos” - serial, „Nice Guys: Równi goście”, „Tajemnice Los Angeles”, „Robin Hood”, „Les Miserables: Nędznicy”, „Noe: Wybrany przez Boga”); Sam Worthington („Avatar: Istota wody”, „Przełęcz ocalenia”, „Starcie tytanów”, „Salto”, „Terminator: Ocalenie”, „Chata”, „Everest”, „Człowiek na krawędzi”); Ryan Simpkins („Droga do szczęścia”, „Samotny mężczyzna”, „Ulica strachu”)
Gatunek: horror
Produkcja: USA 2024
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films
 
Źródło: wszystkie materiały od Monolith Films

3 komentarze:

  1. egzorcystą zostanie

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zaczekam aż oba te filmy będą dostępne i obejrzę dla porównania :)

      Usuń