czwartek, 30 kwietnia 2015

Konkurs


Wydawnictwo MAG ruszyło z nowym cyklem wydawniczym „Artefakty”. Wydawnictwo opublikowało już wstępną listę powieści, które najprawdopodobniej ukażą się w tym roku i wejdą w skład Artefaktów (lista tutaj).

Nawiązując do tej nowości wydawniczej mam przyjemność ogłosić konkurs, w którym do wygrania będzie ufundowany przez MAG-a egzemplarz książki Iana R. MacLeoda pt „Obudź się i śnij. Tchorosty i inne wy-tchnienia” (recenzja tutaj). Aby wziąć udział w konkursie należy napisać, jaka książka z planowanych (i tych już opublikowanych) na ten rok publikacji z serii „Artefakty” najbardziej Was interesuje, rozbudza największe nadzieje i krótko, w kilku zdaniach uzasadnić swój typ. Wygrywa tekst, który najsilniej przypadnie mi do gustu.

Na odpowiedzi, adresowane na maila buffy1977@wp.pl czekam do 16 maja włącznie. Zapraszam wszystkich chętnych do zabawy i życzę powodzenia!

2 komentarze:

  1. UW jeszcze przez chwilę się będzie ukazywać (kolejna pozycja już niedługo, na przyszły rok wstępnie zapowiadają cztery, przynajmniej tak to wygląda na podstawie info z forum wydawnictwa), więc nie wiem, czy można mówić o zastąpieniu jej Artefaktami. I oby tak było, bo Uczta jest dla mnie od Artefaktów znacznie ciekawsza.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki za info - przegapiłam nowe doniesienia:/ Już sprostowane.

      Usuń